Odporúčaný produkt pre tento mesiac

Kvalitný holiaci strojček za super cenu

Recenzia holiaceho strojčeka Braun Series 3-3030s

Holenie patrí neoddeliteľne k životu nás, mužov. Či chceme alebo nie, touto činnosťou trávime naozaj veľa času. Preto je výber holiaceho strojčeka veľmi dôležitý. Ak však nemáte čas na zbytočné experimenty, nezúfajte! My sme za vás otestovali nový holiaci strojček Braun Series 3-3030s!

Braun Series 3 - 3030s

Braun Series 3 – 3030s je dizajnovo naozaj vydareným kúskom

Najvýhodnejšia cena u overeného predajcu

Porovnali sme pre vás ceny na internete ! Najvýhodnejšie a bezpečne kúpite u tohto predajcu

Vedeli ste,že?
Braun series 3-3030s sa stal absolutným víťazom a produkt roka v kategórií holiacich strojčekov pre rok 2017 podľa Heureka.sk !

Braun Series 3 je najnovšou a najmodernejšou generáciou planžetových holiacich strojčekov tejto značky. Ide o trojitý holiaci systém, ktorý je inteligentne zabezpečený hrebienkom Micro Comb a doplnený o planžetu SensoFoil. Tento hrebienok navádza fúzy a chĺpky do strihacej časti lepšie a efektívnejšie. Rýchlosť holenia sa tak rapídne zvyšuje, čo oceníte najmä pri časovej tiesni.

 

Trojitý holiaci systém Triple Action zaručuje dokonalé oholenie s prihliadnutím na pohodlie pokožky. Toto všetko nám prezrádza výrobca. Aká je však realita?

Prvou výhodou, ktorú sme si všimli oproti starším verziám, je dôkladnosť holenia. Strojček sa dostane prakticky kamkoľvek a nezabudne na žiadny chlp. Samozrejme – keďže ide o holiaci strojček, neoholí až tak, ako napríklad naostrená britva. To však od strojčekov ani nežiadame.

Holenie je rýchle, jednoduché a šetrné k pokožke. Braun Series 3 teda nedráždi ani tie najcitlivejšie typy pokožky mužov. Celý proces holenia je tichý a dá sa povedať, že príjemný. Už spomínaná rýchlosť je skvelou výhodou, ktorú neraz oceníte aj vy! Okrem toho je strojček vodotesný a vďaka kvalitným materiálom nemeckej výroby je aj odolný. Ide teda o dlhodobejšie riešenie. Ponúka jeden z najvýhodnejších pomerov ceny a kvality na trhu.

Braun 3-3030s zhrnutie recenzie:

Výhody a silné stránky holiaceho strojčeka Braun Series 3-3030s:
  • Dôkladné oholí pomocou 2 planžiet a zastrihávača aj dlhšie fúzy
  • Produkt roka 2017
  • Výborný dizajn padne do ruky
  • Vodeodolný a umývateľný
  • Bezkonkurenčný pomer cena / kvalita
Nevýhody a slabé stránky produktu:
  • Červená farba sa nemusí pozdávať každému
Najvýhodnejšia cena u overeného predajcu

Porovnali sme pre vás ceny na internete ! Najvýhodnejšie a bezpečne kúpite u tohto predajcu

Z nášho testovania vyplýva, že nám výrobca naozaj neklamal. Planžetový holiaci strojček Braun Series 3-3030s  je inovatívnou novinkou a dokonalým riešením z pohľadu kvality, ale aj ceny!

 

Recenzia holiaceho strojčeka Braun Series 3-3030s
10 Výsledné hodnotenie

Hodnotenie čitateľov 4.1 (2 Hodnotení)

Tešíme sa na vaše komentáre !

Zanechajte komentár