Holiace strojčeky Philips

Firma Philips (Koninklijke Philips N.V alebo tiež Royal Philip)  datuje svoj vznik od roku  1891, vtedy chlapík menom Gerald Philips spolu so svojim otcom Frederikom založil túto spoločnosť v meste Eindhoven. Dnes spoločnosť sídli v Holandsku, konkrétne Amsterdame . Je monopolitným a kvalitným hráčom v odvetví starostlivosti o ľudské telo ale aj osvetlenia alebo domácich spotrebičov.

holiacie strojceky philips

Firma pôsobí naozaj globálne od Severnej Ameriky po Austráliu.  Ich slogan bol do roku 2004 „Let’s make things better“ (robme veci lepšími) , čo sa odzrkadlilo aj v oblasti holiacich strojčekov kedy prišli s revolučným vynálezom rotačného strojčeka pod kreatívnym názvom „ Philishave“ .

Prečo sú holiace strojčeky Philips tak populárne?

Od roku 2004 ich nový slogan znie „Sense and simplicity“ ( Zmysel a jednoduchosť) .  Odvtedy pretieklo veľa vody a dnes sú na trhu dostupné série 5000, 7000, 9000  všetko záleží od toho aké máte preferencie .  Majú však mnoho spoločných vlastností ako neprekonateľná výdrž a to až 50 minút bez zapojenia do siete,  Možnosť oholiť sa namokro aj na sucho (okrem verzie 5000) a samozrejme kvalitu, ktorá vám vydrží narozdiel od lacných strojčekov dlhé dlhé roky.

Druhy holiacich strojčekov Philips

Philips 9000.

Najnovšia séria holiacich strojčekov Philips 9000 sa ohýba až do 8 rôznych smerov – funkcia Lift&Cut vám chĺpky automaticky nadvihuje . Zároveń sa série líšia systémov čepelí o ktorých sa dočítate v konkrétnych recenziách.  Súčasťou balení sú často aj nádstavce vhodné na tvarovanie brady – Pozor až 5 rôznych nastaviteľných dĺžok !.  Séria 9000 vám tiež dovoľuje vybrať až  z troch úrovni holenia – rýchleho, jemného pre citlivú pokožku a normálna rýchlosť.

Funkcia SmartClean.

Philips tiež predstavil funkciu SmartClean vďaka ktorej môžete len stlačením jedného tlačidla svoj strojček vyčistiť a následne nabiť.  Samozrejmosťou je aj dvojročná záruka ale tú pri tak kvalitnej značke ako je Philips pravdepodobne potrebovať ani nebudete.  Ak si na kvalitnom oholení potrpíte firma vám ponúka aj možnosť zakúpiť kvalitné produkty na zastríhávanie a tvarovanie vašej brady alebo vlasov. Nemôžme zabudnúť vyzdivhnúť aj unikátny dizajn, ktorý sa vám bude na poličke určite vynímať.

Philips 7000.

Séria 7000 je určená pre jednotlivcov, ktorí majú citlivú pleť.  Hlavice sa ohýbajú do 5 smerov s ohľadom na citlivosť pokožky  a dôkladne blízke oholenie.  Holiace strojčeky Philips 7000 získali ocenenie o najlepší produktový dizajn v roku 2015 niektoré verzie ako 7370 obsahujú v rámci balenia púzdro, ochrannú hlavicu a zastrihávač.

Philips 5000.

Séria 5000 je vhodná pre tých, ktorí hľadajú ekonomickejšie riešenie holenia  avšak stále im ide o kvalitné oholenie. Strojčeky 5000 sú rýchle a cenovo dostupné . Holia do  5 rôznych smerov  a tiež  majú už spomínanú funkciu SmarClean.

Nižšie pod textom nájdete recenzie, testy, a porovnanie holiacich strojčekov Philips, ktoré vám pomôžu sa rozhodnúť, či už nakupujete pre svojho partnera alebo kohokoľvek iného.  Príjemne čítanie .

zdroje: wikipedia, philips.co.uk

Philips BG 2036/32 Recenzia

Naša najnovšia recenzia sa zamerala na holiaci a zastrihávací strojček Phillips BG 2038/32. Aké sú jeho plusy a mínusy? Jednou z z najväčších devíz tohto produktu je jeho univerzálnosť. Či už si potrebujete oholiť […]