Holiace strojčeky Braun

Braun GmbH je nemecká firma so sídlom v meste Kronberg . Zaujímavosťou je, že v rokoch 1984 až do roku 2007 patril Braun pod iného veľkého giganta v holiacom priemysle Gillette . Dnes je firma súčasťou koncernu Procter & Gamble . Holiace strojčeky Braun patria k tým najkvalitnejším na trhu.

logo

História spoločnosti

História značky Braun začína v roku 1921 keď mladý inžinier Max Braun sa rozhodol založiť si obchod vo Frankfurte. Zaujímavosťou je, že Max sa nevenoval výrobe holiacich strojčekov hneď od začiatku .  Obchod totiž predával a vyrábal audiotechniku a rádia. Až po druhej svetovej vojne sa prišiel Braun s vynálezom holiaceho strojčeka a spôsobil tak revolúciu v holení pričom sa zapísal do histórie.  História značky je určite zaujímavá ak sa o nej chcete dozvedieť viac, navštívte wikipédiu.

Súčasnosť a dnešné produkty značky Braun

Dnes je firma známa v rôznych odvetviach nie len v tom, ktoré sa zaoberá holením, sú to napríklad:

  • Holiace strojčeky a epilátory
  • Ústna hygiena – značka Oral B
  • Starostlivosť o vlasy
  • Zdravotná starostlivosť – napr. tlakomery
  • Žehličky
  • Hodinky

Holiace strojčeky Braun

Dosť bolo obkecávania poďme k podstate kvôli ktorej spomíname Braun na našom webe a tým sú ich holiace strojčeky, ktoré obľubuje stále viac mužov ale aj žien a celkom oprávnene !

Dizajn

Značka Braun je známa aj svojim nadčasovým dizjanom, ktorý neobišiel ani holiace strojčeky značky Braun. Známe spoločnosti ako Apple sa pri svojich produktoch často “inšpirovali” dizajnom tejto spoločnosti.  Dnes je mnoho ich produktov ako kávovary, rádia a aj holiace strojčeky umiestnených v Múzeu Moderného Umenia.

Typy holiacich strojčekov od spoločnosti Braun

Podobne ako Philips aj Braun svoje produkty zaraďuje do sériových radov, ktoré sú niečim špecifické. Patria tu

Braun Series 1

Strojčeky špecificke tým, že uspokoja aj náročnejších začiatočníkov v holení.  Majú dvojitú planžetu a integrovanú strihaciu lištu vďaka čomu sa oholíte dokonale .  Funckia  Smart Foil™ vám dopomôže ak vaše chĺpky alebo brada rastie v rôznych smeroch.  Holiace strojčeky Braun Series 1 sú umývateľné pod tečúcou vodou , majú pohyblivú holiacu hlavicu, ktorá sa sa dostane aj do tažšie prístupných miest  na vašej tvári alebo tele.

Braun Series 3

Holiace strojčeky Braun Series 3 prichádzajú s technológiou MicroComb, ktorá posúva viac chĺpkov do holiacej hlavice a teda je oholenie dokonalejšie.  System FreeFloat zase spočíva až v troch nezávislých pohybujúcich sa rezacích prvkoch.  Strojčeky z radu Series 3 sú vhodné na mokré holenie a sú 100% vodotesné, tiež ich môžete používať s holiacou penou alebo gélom. Čistenie je jednoduché- stačí opláchnuť pod tečúcou vodou.

holiace strojceky braun

Holiace strojčeky  Braun Series 5

Tento rad produktov je špecifický svojím výkonom, ktorý je až o 20% vyšší ako pri jeho predchodcoch . Vďaka cestovnému zámku  a výdrží je vhodný na cestovanie . Súčasťou strojčeka je aj perfektné tvrdé cestovné púzdro, ktoré váš strojček ochráni napríklad pri manipulácií s batožinou.

Výdrž týchto strojčekov je až 45 minút pri  1 hodine nabíjania.  Vďaka nabíjacej stanici ktorá váš strojček vyčistí a vďaka špeciálnej technológií,  kedy vám mašinku namastí aj predĺží jej životnosť.

Holiace strojčeky Braun Series 7

Posledná a najnovšia rada holiacich stročekov Braun . Ide zatiaľ o nainovatívnejšiu technológiu, ktorú sa spoločnosti podarilo vyvinúť.  Ohlasuje tiež návrat k pôvodnému a oceňovanému dizajnu značky.

Vibrácia strojčeka holiaceho strojčeka braun series 7  sa prispôsobí vašej tvári a vďaka 3 nastaviteľným režimom ako sú od toho najcitlivejšieho po intezívny sa oholíte tak ako ste vždy túžili.  Strojček ošetruje aj to ak vám chĺpky priveľmi priliehajú k vašej pokožke vdaka technológií ActiveLift. Čistiace centrum, ktoré dostanete spolu so strojčekom je tak inovatívne, že vám strojček nie len nabije ale aj vyčistí, vydezinfikuje a hneď aj vysuší .

Ak máte dlhšie fúzy, ktoré potrebujú zastrihnúť je tento výrobok určený presne pre vás, zastrihávač dlhších fúzov funguje dokonale ! Samozremosťou je 100% vodotesnosť aj umývateľnosť. Strojček si dobijete doplna už za 1 hodinu a vydrží vám úžasných 50 minút.

Záver

Toľko k špecifikáciam holiacich strojčekov Braun . Dúfam, že vám článok pomohol ak hľadáte konkrétne recenzie strojčekov od tejto spoločnosti, nájdete ich pod článkom.

zdroj: Braun.com

Recenzia holiaceho strojčeka Braun Series 3-3030s

Holenie patrí neoddeliteľne k životu nás, mužov. Či chceme alebo nie, touto činnosťou trávime naozaj veľa času. Preto je výber holiaceho strojčeka veľmi dôležitý. Ak však nemáte čas na zbytočné experimenty, […]